Na letisko zaslal anonym výhražnú správu, museli ho evakuovať

NETKY.SK • 22 Október 2010, 7:0 • 2 min
Na letisko zaslal anonym výhražnú správu, museli ho evakuovať

Na letisko zaslal anonym výhražnú správu, museli ho evakuovať

slovakia

left justify in out

img

Bratislavské letisko Milana Rastislava Štefánika s cestujúcimi museli dnes popoludní evakuovať pre výhražnú správu, ktorú zaslal anonym. Predmet správy nezverejnili.
      "Prevádzka letiska bola dočasne pozastavená, zároveň došlo k evakuácii cestujúcich, ktorí sa v súčasnosti nachádzajú v bezpečnej vzdialenosti od terminálu. Doprava na letisko je momentálne uzavretá. Všetky vozidlá sú odkláňané," uviedla pre TASR Dana Madunická, hovorkyňa letiska. Dodala, že ďalšie poskytovanie informácií má v kompetencii ministerstvo vnútra.
      Televízia Markíza na svojom internetovom portáli napísala, že neznámy páchateľ sa vyhráža bombou a žiada údajne milión eur. V súvislosti s ohlásením hrozby Hasičský a záchranný zbor požiadal o súčinnosť záchranárov. Na miesto smeruje jedna ambulancia rýchlej lekárskej pomoci, informoval portál.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona