Na internet prenikli ďalšie Madonnine skladby

NETKY.SK • 29 December 2014, 14:25 • 2 min
Na internet prenikli ďalšie Madonnine skladby

USA - Na internet prenikli ďalšie skladby americkej speváčky Madonny.

slovakia

left justify in out

Ide o nahrávky Never Let You Go, Arioso a Two Steps Behind Me, ktoré 56-ročná interpretka vytvorila v rámci príprav očakávaného albumu Rebel Heart. Ako napísal portál Idolator, skladba Two Steps Behind Me je vraj kritikou speváčkinej kolegyne Lady Gaga. Madonna a jej manažér Guy Oseary však túto informáciu popreli.

 

 

 

Najnovší únik Madonniných skladieb prišiel len pár dní po tom, čo sa na internet dostalo 14 nových nahrávok interpretky vrátane skladby Back That Up (Do It), ktorá vznikla v spolupráci s Pharrellom Williamsom. Prvé nahrávky z albumu Rebel Heart pritom zverejnili neznámi hackeri v polovici decembra. Madonna ich označila za nedokončené a vyzvala fanúšikov a fanúšičky, aby ich nepočúvali. O niekoľko dní neskôr sprístupnila prostredníctvom portálu iTunes na stiahnutie piesne Living For Love, Devil Pray, Ghosttown, Unapologetic Bitch, Illuminati a Bitch I'm Madonna (feat. Nicki Minaj). Rodáčka z Bay City v Michigane pripravuje novú štúdiovku od minulého roka. Spolupracuje na nej napríklad s lídrom formácie One Republic Ryanom Tedderom, Diplom, Aviciim či Nataliou Kills. Štúdiovka by sa mala dostať do predaja 10. marca 2015. 

 

Madonna, celým menom Madonna Louise Ciccone, sa narodila 16. augusta 1958. Patrí k najvplyvnejším hudobníčkam všetkých čias a mnohí ju označujú za kráľovnú popu. V roku 1983 vydala eponymný sólový debutový album, nasledovali úspešné nahrávky Like A Virgin (1984), True Blue (1986), Like A Prayer (1989), Erotica (1992), Music (2000), American Life (2003), Confessions on a Dance Floor (2005), Hard Candy (2008) či MDNA (2012). Medzi jej úspešné single patria skladby Like A Virgin, Material Girl, Papa Don't Preach, Like a Prayer, Express Yourself, Vogue, This Used To Be My Playground, Justify My Love, Frozen, Ray Of Light, Don't Tell Me, Music či 4 Minutes (feat. Justin Timberlake a Timbaland). Na konte má sedem cien Grammy. Venuje sa aj herectvu. 

 

Tracklist albumu Rebel Heart speváčky Madonny: 
01. Unapologetic Bitch 
02. Bitch I'm Madonna 
03. Addicted (The One That Got Away) 
04. Borrowed Time 
05. Heartbreak City 
06. Illuminati 
07. Joan Of Arc 
08. Living 4 Love (Carry On) 
09. Make The Devil Pray 
10. Messiah 
11. Rebel Heart 
12. Revolution 
13. Wash All Over Me twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona