Na benzínke v Trnave unikal plyn: Zomrel jeden človek!

NETKY.SK • 5 December 2013, 09:45 • 2 min
Na benzínke v Trnave unikal plyn: Zomrel jeden človek!

slovakia

left justify in out

TRNAVA - Po úniku plynu LPG na čerpacej stanici na Bratislavskej ulici v Trnave zomrel v stredu podvečer jeden človek.


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

Polícia vyšetruje smrť technika na plynovej čerpacej stanici v Trnave. Tragédia sa stala v stredu podvečer na Bratislavskej ulici, kam päťdesiatpäťročného technika zo Zlatých Moraviec privolali pre poruchu. Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, muž sa pravdepodobne nadýchal unikajúceho plynu. Presnú príčinu smrti však určí až nariadená pitva.

Bez bližších podrobností o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Tomáš Bílik. Na mieste zasahovali trnavskí hasiči, ktorí analyzátorom plynov namerali v ovzduší vysokú koncentráciu metánu. Následne odstavili technologické zariadenie a počkali na príchod technika, ktorý odstránil poruchu. Udalosťou sa bude ďalej zaoberať polícia.



Autor: Redakcia Netky



Netky počítadlo prazdniny
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies