Ministerstvo obrany plánuje nákup zbraní

NETKY.SK • 5 Jún 2024, 17:40 • 2 min
Ministerstvo obrany plánuje nákup zbraní

BRATISLAVA - Informoval o tom minister obrany Robert Kaliňák. Dodal, že treba vymeniť 15 000 zbraní. Dôraz sa bude klásť na domácu produkciu.

slovakia

left justify in out

Ministerstvo obrany spustilo trhové konzultácie v rámci nákupu 9-milimetrových pištolí. Z oznámenia na webe Úradu pre verejné obstarávanie vyplýva, že vyhlásenie verejného obstarávania sa predpokladá v októbri.

"Účelom prípravných trhových konzultácií je overenie predpokladanej hodnoty zákazky a spôsobu jej stanovenia, ako aj overenie reálnosti, objektívnosti a primeranosti požiadaviek na predmet zákazky vrátane podmienok dodania s cieľom vytvorenia podmienok pre širokú a spravodlivú hospodársku súťaž" uviedol rezort v oznámení.

Minister vnútra v stredu priblížil, že treba vymeniť 15 000 zbraní a dôraz sa bude klásť na domácu produkciu.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdroj: Úrad pre verejné obstarávanie / teraz.sk, Ilustračné foto: freepik.com
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies