Matt LeBlanc poprel tvrdenia o tom, že sa pred rokmi takmer psychicky zrútil

NETKY.SK • 9 Február 2016, 10:26 • 2 min
Matt LeBlanc poprel tvrdenia o tom, že sa pred rokmi takmer psychicky zrútil

NEW YORK - Americký herec Matt LeBlanc poprel správy, že sa kedysi takmer nervovo zrútil a trpel syndrómom vyhorenia.

slovakia

left justify in out

Tie sa objavili po údajnom rozhovore s britským bulvárnym denníkom Daily Mirror, ktorý sa však podľa 48-ročného rodáka z Massachusetts nikdy neuskutočnil. LeBlanc v ňom mal uviesť, že po skončení seriálu Priatelia (1994 - 2004) prežíval psychické problémy spôsobené vážnou chorobou jeho dcéry či neúspechom seriálu Joey (2004 - 2006).

 

"Aby som to objasnil - nikdy som sa nervovo nezrútil a ani som neposkytol rozhovor The Mirror vo Veľkej Británii. Takže neverte tomu. Ale vďaka,“ napísal v pondelok prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.


Matt LeBlanc je známy predovšetkým ako Joey Tribbiani zo spomínaného kultového sitkomu Priatelia a jeho voľného pokračovania Joey (2004 - 2006). Dosiaľ si vyslúžil päť nominácií na Zlatý glóbus, z ktorých jednu sa mu v roku 2012 podarilo premeniť na víťazstvo, keď ho ocenili za hlavnú úlohu v komediálnom seriáli Epizódy (2011). Získal tiež sedem nominácií na televízne ceny Primetime Emmy - tri za Priateľov a štyri za Epizódy.

 

Zahral si aj vo filmoch Stratení vo vesmíre (1998), Charlieho anjeli (2000), Komando v sukniach (2001), Charlieho anjeli: Na plný plyn (2003) či Lovesick (2014). Okrem toho sa stal jedným z nových moderátorov úspešnej motoristickej relácie Top Gear. Epizódy, v ktorých bude účinkovať, by mali začať vysielať už v máji.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies