Mária Čírová pridáva ďalší koncert vypredaného Vianočného turné, 8. decembra oslávi v Bratislave narodeniny svojho otca!

NETKY.SK • 3 November 2023, 14:30 • 2 min
Mária Čírová pridáva ďalší koncert vypredaného Vianočného turné, 8. decembra oslávi v Bratislave narodeniny svojho otca!

Kráľovná vianočných balád Mária Čírová pridáva ďalšie koncerty turné Moje Vianoce! Po obrovskom úspechu predaja pôvodných 17-tich zastávok vianočného turné, pridala obľúbená speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová koncert v Bratislave. 8. decembra 2023 v Stars aditoriu si tak všetci fanúšikovia môžu vychutnať fantastické stretnutie s divou, orchestrom a nezabudnuteľnou atmosférou. Výnimočné turné Moje Vianoce štartuje 26. novembra a potrvá až do 20. decembra.

slovakia

left justify in out

Mária Čírová a jej nezabudnuteľné koncertné Vianoce sa za desať rokov stali fenoménom, ktorý fanúšikom prináša silný emotívny hudobný zážitok. Jedna z našich najobľúbenejších speváčok pripravila aj tento rok Vianočné turné, na ktorom po prvýkrát zavíta aj do Prahy a Brna. Pre obrovský záujem sa teraz rozhodla pridať koncert v Bratislave. 
 
Pre všetkých, ktorí si nestihli kúpiť vstupenky pridávame koncert do Bratislavy na 8. decembra 2023. Tento koncert bude mať nádhernú, narodeninovú hodnotu, pretože môj ocinko, autor vianočných hitov oslavuje 70 rokov. Nesmierne sa teším zo záujmu fanúšikov a zo srdca ďakujem za ich vernosť a prajnosť. Tento rok bude vianočné turné výnimočné aj tým, že chystáme nový program. Už teraz na tom pracujeme, máme veľkú radosť a motiváciu tvoriť, keď vidíme, ako sa lístky predávajú. Každý deň vymýšľame, aby bol koncert takmer divadelným predstavením s autentickými okamihmi, ktoré si nikdy pred koncertom nepripravujem,“ vyznala sa milovníčka Vianoc Mária Čírová.

Na mojich vianočných koncertoch nesmú chýbať tri pesničky, ktoré ešte keď som bola malá, zložil môj ocino Michal Číra. Ja som tieto piesne nanovo zaranžovala. A dnes je z nich taká krásna trilógia, bez ktorej nemôžem odísť z vianočného koncertu v každom meste. Sú to skladby Do noci tichej, Vianoce krásne sú a Štedrý večer. Sú všetky aj na mojich dvoch vianočných albumoch. Verím, že na budúci rok k nim pribudne ďalší vianočný album,“ teší sa na turné Mária.
 
Mária Čírová patrí medzi špičku slovenskej hudobnej scény. Na turné Moje Vianoce zahrá aj s  vianočnou kapelou, sláčikovým kvartetom, vokalistkami a detským zborom. Na turné zaznejú aj tradičné slovenské a svetové koledy v špeciálnych úpravách. Samozrejme nebudú chýbať megahity Unikát, Búrka, Chýbaš či Slobodná. Moje Vianoce s Máriou Čírovou zavítajú tento rok do slovenských miest Nové Zámky, Senica, Prievidza, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Trnava, Bratislava, Trenčín, Piešťany, Nitra a Poprad. Vstupenky na Moje Vianoce 2023 sa dajú kúpiť tu.

Všetky informácie o Márii Čírovej nájdete na:
https://www.instagram.com/mariacirova/?hl=sk
https://www.facebook.com/mariacirova
https://www.mariacirova.sk/twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nora Krchňáková
NK Factory, Zdroj foto: Mária Čírová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies