Ľudia sú pomýlení, reaguje Végh na neprajníkov. Čo považuje za najväčšie víťazstvo?

NETKY.SK • 4 Jún 2024, 12:38 • 3 min
Ľudia sú pomýlení, reaguje Végh na neprajníkov. Čo považuje za najväčšie víťazstvo?

Fanúšikovia bojových športov už nedočkavo odpočítavajú dni. Do veľkolepého sviatku pod holým nebom v Edene ostáva iba niekoľko desiatok hodín. Ťahákom turnaja OKTAGON MMA na pražskom futbalovom štadióne bude stret dvoch odvekých rivalov. Vzájomné sily si po druhý raz v kariérach zmerajú priekopníci československej scény Attila Végh (33-9-2) a Karlos Vémola (36-8).

slovakia

left justify in out

Necelých päť rokov ubehlo od prvého stretu dvoch legiend susedných krajín. Attila Végh si veľkým triumfom zaistil pozornosť, akú nemal počas bohatej kariéry nikdy predtým. „Samozrejme, žije sa mi veľmi dobre, ale ľudia sú pomýlení. Aj Karlos hovorí, že som mu všetko zobral a teraz mám silné sociálne siete a partnerov. Všetko som si ale musel vybudovať ja. Prešiel som si mnohým, aby som to dosiahol,“ upozorňuje 38-ročný slovenský veterán.

Po dlhej pauze od plného tréningového zaťaženia naskočil niekdajší šampión prestížnej organizácie Bellator do známeho kolotoča nebojácne. Ak sa niekto dokáže namotivovať  a prepnúť z minúty na minútu, je to práve on. „Som naozaj najšťastnejší človek, pretože nič ma nebolí. To, že som opäť vyšliapal tú cestu, je pre mňa najväčším víťazstvom. Zápas už bude iba odmenou,“ teší sa reprezentant trnavského Spartakus Fight Gym.
 
Keďže odveta storočia figuruje v programe očakávaného podujatia OKTAGON 58 až na poslednom mieste, na rad sa dostane až v neskorších večerných hodinách. Práve tomuto faktoru sa snaží rodák z Dunajskej Stredy prispôsobiť. „Minule už na nás svietili policajti s lampou, či náhodou niečo nerabujeme,“ so smiechom reaguje na zavedenie nočných tréningov Attila Végh.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
OKTAGON MMA, Zdroj foto: OKTAGON MMA
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies