Lietadlo pri pristátí vo Viedni prišlo o koleso

NETKY.SK • 6 November 2012, 07:50 • 2 min
Lietadlo pri pristátí vo Viedni prišlo o koleso

Lietadlo pri pristátí vo Viedni prišlo o koleso - Doprava Dopravné lietadlo s 80 ľuďmi na palube pristálo bezpečne na letisku vo Viedni napriek tomu, že pri dosadnutí na pristávaciu dráhu prišlo o koleso. Stroj Bombardier prišiel o jedno z dvoch kolies na

slovakia

left justify in out

img

Dopravné lietadlo s 80 ľuďmi na palube pristálo bezpečne na letisku vo Viedni napriek tomu, že pri dosadnutí na pristávaciu dráhu prišlo o koleso.
      Stroj Bombardier prišiel o jedno z dvoch kolies na pravej strane počas pristávania v pondelok popoludní, oznámili predstavitelia spoločnosti Austrian Airlines. Nikto zo 76 pasažierov a štyroch členov posádky podľa nich pri incidente neutrpel zranenia.
      Lietadlo priletelo do rakúskej metropoly z talianskej Florencie. Ďalšie plánované pristátia museli odložiť, pokým stroj nepremiestnili z pristávacej dráhy. Príčina nehody je predmetom vyšetrovania.

Zdroj: TASR/APtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies