Kvôli bombe evakuovali v Poľsku ministerstvá: 5-tisíc ľudí mrzlo vonku!

NETKY.SK • 6 December 2013, 14:56 • 3 min
Kvôli bombe evakuovali v Poľsku ministerstvá: 5-tisíc ľudí mrzlo vonku!

slovakia

left justify in out

VARŠAVA - Poľská polícia v piatok nariadila evakuáciu 5000 obyvateľov Varšavy po tom, ako prostredníctvom e-mailu dostala bližšie nešpecifikované bombové hrozby.


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

Týkať sa to má kancelárií piatich ministerstiev sídliacich v hlavnom meste Poľska. Špeciálne pyrotechnické tímy však žiadne výbušniny nenašli. Preventívne museli svoje pracoviská opustiť zamestnanci rezortov obrany, hospodárstva, zdravotníctva, infraštruktúry a kultúry. Policajti už pátrajú po odosielateľoch e-mailov, ktorým v prípade usvedčenia zo šírenia poplašnej správy hrozí až osem rokov za mrežami.




Autor: Redakcia Netky



Netky počítadlo prazdniny
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies