Kroosa si vyhliadol filmový režisér, chce o ňom nakrútiť dokument

NETKY.SK • 6 November 2017, 11:31 • 2 min
Kroosa si vyhliadol filmový režisér, chce o ňom nakrútiť dokument

MADRID - O nemeckom majstrovi sveta vo futbale Tonim Kroosovi, momentálne v službách španielskeho klubu Real Madrid, nakrútia film, ktorý by sa mal dostať do kín pravdepodobne v roku 2019. Filmový dokument režiséra Leopolda Hoescha podľa denníka Bild bude mapovať život a futbalovú kariéru dvadsaťsedemročného stredopoliara.

slovakia

left justify in out

"Zopár scén je už skúšobne nakrútených. Oficiálny termín začatia natáčania je december," povedal Kroos o chystanom filme, ktorý zatiaľ nemá názov. Režisér Leopold Hoesch, nositeľ prestížnej Ceny Emmy, už má za sebou niekoľko dokumentov o športovcoch - o nemeckom basketbalistovi Dirkowi Novitzkom ("Perfektný hod") a o boxeroch - bratoch Kličkovcoch ("Kličko).

Nemecký svetový šampión z roku 2014 Kroos sa na "filmovačku" teší: "Teraz sa Hoesch zameral na mňa. Videl som jeho dokumenty a mám radosť z toho, že budem patriť do okruhu nemnohých športovcov, ktorých život bude sfilmovaný."
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Roman Bekö
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies