Kráľ rozhovorov Larry King zavesil v CNN traky na klinec

NETKY.SK • 17 December 2010, 12:43 • 2 min
Kráľ rozhovorov Larry King zavesil v CNN traky na klinec

Kráľ rozhovorov Larry King zavesil v CNN traky na klinec

slovakia

left justify in out

img

Známy americký moderátor Larry King viedol vo štvrtok v televízii CNN naposledy svoju talkshaw, v ktorej 25 rokov spovedal prominentné osobnosti politiky, ekonomiky a šoubiznisu.
      Sedemdesiatsedemročný King už v lete oznámil, že mieni zavesiť na klinec svoje traky, ktoré boli v relácii jeho neoddeliteľnou súčasťou.
      V záverečnom programe Larry King Live sa objavil kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger, ktorý v najväčšom americkom štáte vyhlásil 16. december za Deň Larryho Kinga.
      Medzi hosťami relácie boli ďalej spravodajskí hlásatelia Brian Williams a Katie Couricová, redaktorka Barbara Waltersová, moderátor Ryan Seacrest a komentátor a komik Bill Maher.
      King robil v spravodajskej televízii rozhovor s každým americkým prezidentom od éry Richarda Nixona a stal sa novinárskym vzorom. V nedávnych rokoch však jeho sledovanosť postupne klesala, pričom jeho vľúdny štýl vytláčala bojovnejšia taktika mladších konkurentov.
      Nástupcom Kinga v dennej talkshow CNN sa od januára stane niekdajší šéfredaktor britského bulvárneho denníka Daily Mirror 45-ročný Angličan Piers Morgan. V zámorí ho poznajú aj ako člena poroty Amerika má talent.

Zdroj: TASR/DPA, APtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona