Kniha o Blatterovom živote vo FIFA vyjde ešte vo februári: Hovorí o tom, ako sa naučil bojovať s nepriateľmi

NETKY.SK • 23 Február 2016, 09:48 • 2 min
Kniha o Blatterovom živote vo FIFA vyjde ešte vo februári: Hovorí o tom, ako sa naučil bojovať s nepriateľmi

ZÜRICH - Dlhoočakávanú knihu o živote Seppa Blattera v štruktúrach Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) by mali publikovať v najbližších dňoch.

slovakia

left justify in out

Švajčiarske vydavateľstvo Werd & Weber na svojej oficiálnej stránke informovalo, že kniha "Sepp Blatter: Misia futbal" bude stáť 49 švajčiarskych frankov a bude dostupná ešte vo februári.

 

Sedemdesiatdeväťročný dosluhujúci prezident FIFA Blatter dávnejšie povedal, že kniha bude obsahovať mnoho fotografií a anekdoty o jeho 40-ročnom pôsobení v organizácii zastrešujúcej svetový futbal. Šéfom FIFA je nepretržite od roku 1998. V piatok 26. februára sú na programe nové voľby. Tristostranovú knihu v pevnej väzbe napísal Blatterov hovorca Thomas Renggli.

 

"Napriek úspechu sa Blatter musel opakovane vyrovnávať s drsnými hodnoteniami a predsudkami. V bohato ilustrovanej knihe Sepp Blatter hovorí, ako sa naučil bojovať s nepriateľmi," tvrdí ďalej Werd & Weber. V utorok by sa mal Blatter dozvedieť výsledok svojho odvolania proti osemročnému dištancu, ktorý vyfasoval od etickej komisie FIFA za kauzu s netransparentným vyplatením 2 miliónov švajčiarskych frankov Michelovi Platinimu.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies