KHL: Zápas hviezd odštartujú v piatok legendy

NETKY.SK • 8 Január 2014, 16:26 • 2 min
KHL: Zápas hviezd odštartujú v piatok legendy

BRATISLAVA - V poradí už šiesty Zápas hviezd Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) odštartuje už v piatok 10. januára duel legiend Ruska a Česko-Slovenska.

slovakia

left justify in out

Podľa tlačovej správy organizátorov podujatia sa v bratislavskej Slovnaft Aréne predstavia od 18.00 h velikáni svetového hokeja - pod vedením Borisa Michajlova, Alexandra Jakuševa a Sergeja Makarova v ruskom výbere Alexej Kasatonov, Vladimir Lutčenko, Sergej Gimajev, Alexej Gusarov, Helmut Balderis, Valerij Kamenskij, Viktor Šalimov, Sergej Fiodorov, Alexej Jašin, Alexej Žamnov či Maxim Sušinskij, na opačnej strane pod kormidelníkmi Dáriusom Rusnákom a Františkom Černíkom hráči Petr Bříza, Pavol Rybár, Ľubomír Sekeráš, Jerguš Bača, Leo Gudas, František Kučera, Pavel Richter, Ladislav Svozil, Otakar Janecký, Oldřich Válek, Vladimír Kameš, Igor Liba, Richard Zedník, Zdeno Cíger, Marek Uram, Richard Kapuš, Karol Rusznyák, Jozef Pethö či Ivan Dornič.

O deň neskôr sa program začne už o 12.30 h v priestoroch Siene slávy SZĽH autogramiádou s kvartetom vybraných hráčov z oboch výberov KHL - z Východnej aj Západnej konferencie. Od 14.15 h je naplánované slávnostné predstavenie hráčov pre Zápas hviezd a o štvrťhodinu neskôr sa začnú súťaže zručností.

Organizátori od 15.25 h pripravili predzápasovú šou formou projekcie na ľadovú plochu a vystúpeniami hudobných interpretov - Celeste Buckingham, A. Zimányiovej, Petra Cmoríka a Miroslava Šmajdu. Presne o 16.00 h sa začne exhibičné stretnutie medzi mužstvami Západnej a Východnej konferencie, v ktorom nebudú chýbať Iľja Kovalčuk, Alexander Radulov, Jonathan Cheechoo, Sandis Ozolinš, Deron Quint, Sergej Moziakin, Danis Zaripov, Brandon Bochenski, Kirill Koľcov, Shaun Heshka či slovenské trio Milan Bartovič, Miroslav Šatan a Marcel Hossa.

Duel je takmer vypredaný, k dispozícii je ešte približne 200 vstupeniek.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies