Khan sa v decembri stretne s neporazeným Molinom v Los Angeles

NETKY.SK • 6 Október 2012, 14:21 • 2 min
Khan sa v decembri stretne s neporazeným Molinom v Los Angeles

Khan sa v decembri stretne s neporazeným Molinom v Los Angeles - Ostatné športy LONDÝN – Včera večer bolo potvrdené, že 15. decembra sa Amir Khan stretne v ringu so zatiaľ neporazeným Američanom, Carlosom Molinom.

slovakia

left justify in out

imgLONDÝN – Včera večer bolo potvrdené, že 15.decembra sa Amir Khan stretne v ringu so zatiaľ neporazeným Američanom, Carlosom Molinom.

Boxer z Boltonu berie tento zápas ako ďalší krok smerom k znovuzískaniu titulov IBF a WBA v ľahkej welterovej váhe, o ktoré prišiel za posledných 12 mesiacov, keď prehral zápasy s Lamontom Petersenom a Danny Garciom.
Bolo známe, že Molina bude jeho ďalším súperom, ale čakalo sa na dátum a miesto zápasu. Promotér Golden Boy ohlásil, že zápas sa bude konať v Los Angeles Sports Arena.

V utorok Khan usporiada tlačovú konferenciu v Londýne, kde bude diskutovať o zápase s Molinom.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies