Kaliňák: Sme tehotní, sviatky strávime doma v pokojnom režime

NETKY.SK • 24 December 2015, 11:35 • 2 min
Kaliňák: Sme tehotní, sviatky strávime doma v pokojnom režime

BRATISLAVA – Šéf rezortu vnútra strávi tohtoročné vianočné sviatky doma, v kruhu rodiny. Spolu s manželkou totiž už v januári budúceho roka očakávajú prírastok do rodiny, a tak sa spolu pripravujú na túto radostnú udalosť. TASR to prezradil minister vnútra Robert Kaliňák.

slovakia

left justify in out

„Keď môžem hovoriť v pluráli, tak sme vo vysokom štádiu tehotenstva, termín máme v januári. Som adekvátne nervózny a Vianoce plánujeme stráviť doma v pokojnom režime,“ povedal Kaliňák. Minister pritom už jedného štvorročného synčeka má. „Pokúsim sa preniesť zodpovednosť aj na neho a verím, že bude natoľko rozumný, že tatkovi pomôže,“ doplnil.

 

Ako priznal ďalej, prekáža mu najmä fakt, že ako minister vnútra je zvyknutý veci riadiť a mať ich pod kontrolou. „Svojimi rozhodnutiami však o ženských veciach nerozhodujeme, takže som do veľkej miery bezmocný, som tu pomocný personál, takže túto novú pozíciu sa snažím dostať do krvi a byť aspoň trošku nápomocný,“ dodal minister.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies