Julia Roberts si starosti s výzorom nerobí

NETKY.SK • 30 December 2013, 17:19 • 2 min
Julia Roberts si starosti s výzorom nerobí

USA - Štyridsaťšesťročná herečka sa vraj vie ako na seba pozerať

slovakia

left justify in out

Americká herečka Julia Roberts si vraj nerobí starosti so svojím výzorom. "Jeden režisér chcel, aby som si nechala odstrániť dve pehy, pretože moja tvár sa s nimi javila špinavá," prezradila pre denník The Los Angeles Times 46-ročná hviezda. "Netrávim veľa času pred zrkadlom. Viem ako sa na seba pozrieť. Pravdupovediac, to, o čom sa bavíme, je podľa mňa skôr kultúrna posadnutosť, než pracovná požiadavka. Som si istá, že niektoré moje staršie kolegyne sú krásne až do hĺbky. Majú niečo, čo z nich vyžaruje. Vychádza to z toho, že vedia, kým sú, a aký je ich zmysel. Vytvára to žiaru," vysvetlila Roberts, ktorá sa tiež priznala k tomu, že sa vyhýba sociálnym médiám a internetu. "Internet je ako cukrová vata, pôsobí tak príťažlivo a vy jednoducho nemôžete odolať a skončíte s lepkavými prstami," dodala.

Julia Roberts má na svojom konte Oscara za stvárnenie Erin Brockovich v rovnomennom filme Stevena Soderbergha z roku 2000. Na celom svete sa však preslávila už desať rokov predtým ako Vivian Ward v romantickej snímke Pretty Woman (1990), pričom táto úloha jej vyniesla okrem oscarovej nominácie aj Zlatý glóbus. Jej ďalšími filmami sú napríklad Zomrieť mladý (1991), Noci s nepriateľom (1991), Prípad Pelikán (1993), Svadba môjho najlepšieho priateľa (1997), Notting Hill (1999), Nevesta na úteku (1999), Dannyho jedenástka (2001), Mexičan (2001), Zlatíčka pre každého (2001), Na dotyk (2004), Dannyho dvanástka (2004), Súkromná vojna pána Wilsona (2007), Valentín (2010), Jedz, modli sa, miluj (2010) alebo Moja krásna učiteľka (2011). Vlani sa predstavila v úlohe zlej kráľovnej vo filme Snehulienka a tento rok v dramédii Blízko od seba, ktorá však bude mať v slovenských kinách premiéru až 30. januára 2014. 

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies