J. Kukura zmenil účes a zahral si v komédii z obdobia Stalinovej totality

NETKY.SK • 8 December 2010, 8:44 • 2 min
J. Kukura zmenil účes a zahral si v komédii z obdobia Stalinovej totality

J. Kukura zmenil účes a zahral si v komédii z obdobia Stalinovej totality

slovakia

left justify in out

img

Herec a riaditeľ Divadla Aréna Juraj Kukura sa v týchto dňoch môže pochváliť novým účesom. Umelec nenasleduje žiadne módne trendy, úpravu vlasového porastu si vyžiadala jeho profesia.
"Práve som dokrútil film s Leanderom Haussmannom, je to momentálne režisérska superstar, pochádza z východného Nemecka, bol divadelný intendant v Bochumi a teraz sa venuje filmu," povedal pre TASR Kukura, ktorý si v novom filme Hotel Lux zahral hneď s dvoma veľkými hereckými hviezdami Michaelom Herbigom a Jürgenom Vogelom.
"Hotel Lux bolo známe miesto v Moskve, tam sa stretávali za Stalinových čias Berija, Walter Ulbricht," vysvetlil herec, ktorý v komédii z obdobia stalinizmu stvárnil postavu Vasilija Ulricha. "Je to Ruso-Nemec, nebolo to jednoduché, lebo som musel hovoriť v jednej scéne po nemecky, po rusky, po anglicky," prezradil Kukura, ktorého čaká ďalšie nakrúcanie, tentoraz v Českej republike.   "S Filipom Renčom štartujem v Brne, aby sme nakrútili detektívku pre brniansku televíziu," uzavrel herec, ktorý sa chystá prežiť aj vianočné sviatky mimo Slovenska, v nemeckom Hamburgu.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona