IMT Smile a Lúčnica prepisujú históriu, pridali ďalšie predstavenie

NETKY.SK • 10 December 2015, 14:31 • 2 min
IMT Smile a Lúčnica prepisujú históriu, pridali ďalšie predstavenie

BRATISLAVA – Mimoriadnemu záujmu verejnosti sa teší spoločný koncert skupiny IMT Smile a umeleckého súboru Lúčnica. Organizátori spoločného hudobno-tanečného projektu pod názvom Made in Slovakia museli pridať ďalšie predstavenie 10. januára budúceho roku na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

slovakia

left justify in out

IMT Smile a Lúčnica sa po minuloročnom úspechu a vypredaných koncertných halách rozhodli pred tohtoročnými vianočnými sviatkami predstavenie Made in Slovakia ešte raz zopakovať. K jednému rozlúčkovému predstaveniu sa však pre obrovský záujem o vstupenky postupne pridávali ďalšie.

 

Mesiac po zverejnení pridaného predstavenia 9. januára 2016 na bratislavskom zimnom štadióne sú už teraz takmer všetky vstupenky vypredané a facebookovú fanpage projektu, ako aj rôzne stránky s inzerátmi, začali zaplavovať žiadosti o ďalšie. Najmä v posledné týždne boli zaznamenané rekordné predaje vstupeniek na Made in Slovakia, ako aj dopyt po lístkoch na sedenie, ktoré sú už vypredané.

 

„Aby sme uspokojili všetkých fanúšikov, ktorí sa zháňajú po vstupenkách, rozhodli sme sa pridať ešte jedno, posledné predstavenie 10. januára. Vôbec to nebolo ľahké rozhodovanie neustále pridávať ďalšie a ďalšie termíny, takýto záujem naozaj nikto z nás nečakal. Považujem to za historický úspech na Slovensku. Zároveň všetkým fanúšikom ďakujeme za prejavenú priazeň a sľubujem, že to, čo na našich predstaveniach zažijú, bude naozaj obrovská šou a úžasný hudobno-tanečný zážitok. Spravíme pre to všetko, my IMT Smile, Lúčnica, i každý jeden človek, ktorý na predstaveniach spolupracuje,” uvádza pre médiá s nadšením Ivan Tásler, líder IMT Smile a jeden z producentov projektu.

 

IMT Smile a Lúčnica sa tak s predstavením Made in Slovakia v réžii Jána Ďurovčíka, s choreografiami umeleckého vedúceho Lúčnice Štefana Nosáľa a hitmi IMT Smile predstavia publiku dovedna až sedemkrát - 14. a 15. decembra v Košiciach (Steel Aréna), 19. decembra v Prahe (O2 Aréna) a v hlavnom meste odohrajú koncerty 21. a 22. decembra (Incheba Expo Aréna) a v novom roku 9. a 10. januára (Zimný štadión O. Nepelu). Toto predstavenie tak bude posledným a zároveň veľkolepou rozlúčkou s týmto úspešným projektom.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies