HKM Zvolen dostal Cenu primátora mesta

NETKY.SK • 17 December 2013, 13:18 • 2 min
HKM Zvolen dostal Cenu primátora mesta

ZVOLEN - Hokejový klub HKM Zvolen sa stal držiteľom Ceny primátora mesta. Ocenenie za rok 2013 prevzali za extraligového majstra predseda predstavenstva Jaroslav Kanka a generálny manažér Milan Čanky.

slovakia

left justify in out

Primátor Zvolena Miroslav Kusein odovzdal ocenenia aj Pavlovi Valentovi za organizáciu cyklojazdy histórie a Jozefovi Vaľkovi za jeho vedeckú činnosť. HKM získal ocenenie za zisk titulu majstra SR v hokeji v ročníku 2012/2013 a za celkový prínos k rozvoju športu v meste.

"Nedá sa vyhnúť porovnávaniu majstrovskej sezóny s tou súčasnou. Prvá polovica prebiehajúceho ročníka nebola ideálna, ale každý vie, že bič plieska na konci. Veríme, že všetko zlé sme už v tejto sezóne prekonali a v novom roku budeme finišovať v plnej sile tak, aby sme dobre reprezentovali mesto Zvolen a urobili radosť našim priaznivcom," uviedol v ďakovnej reči Jaroslav Kanka. 

Informácie zverejnil web HKM Zvolen. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies