GAMING Epic spustil MEGA zľavy! Borderlands 3 je zadarmo! No pozor, aby ste to stihli!

NETKY.SK • 22 Máj 2022, 17:30 • 2 min
GAMING Epic spustil MEGA zľavy! Borderlands 3 je zadarmo! No pozor, aby ste to stihli!

Hráčov čakajú štyri týždne zaujímavých top hier zdarma prostredníctvom Epic Vault, MEGA kupóny v hodnote 25 % a zľavy na hry až do 75 %.

slovakia

left justify in out

Každý štvrtok od 19. mája do 16. júna 2022 Epic aktualizuje svoju ponuku herných titulov počas Epic MEGA Sale. Niektoré z najväčších hier prvej a tretej strany budú mať exkluzívne bonusy a ponuky pre hernú komunitu.

 

Akčná hra Borderlands 3 od Gearbox Software si môžu hráči vyzdvihnúť a stiahnuť zdarma z obchodu Epic Games Store. Táto akcia je však časovo obmedzená. Ide presne o týždeň, pretože Epic bude rozdávať každý týždeň jednu hlavnú „blockbuster“ hru.

 

 

Herný titul Borderlands 3 je dostupný zdarma počas 19. mája až do 26. mája 2022. Hru si môžete v tomto dátume vyzdvihnúť na stránke Epic Games Store.

 

Možno vás zaujme: GAMING Microsoft poriadne zamiešal karty! Ako jednoducho sprístupnil hranie Fortnite na iOS a Android?twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies