FIFA skúma 13 technológií pre bránkovú čiaru

NETKY.SK • 11 Október 2010, 12:11 • 2 min
FIFA skúma 13 technológií pre bránkovú čiaru

FIFA skúma 13 technológií pre bránkovú čiaru

slovakia

left justify in out

Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) začala skúmať a zvažovať trinásť technológií na bránkovú čiaru, ktoré by mali posudzovať, či lopta prešla za čiaru. Podľa FIFA sa technológie prezentovali minulý týždeň a bude sa o nich diskutovať 20. októbra na zasadaní panelu zodpovedného za pravidlá hry, známeho ako IFAB.
      IFAB sa má stretnúť vo waleskom Newporte a má určiť agendu na každoročné stretnutie v marci, kedy by sa pravidlá mohli meniť. Prezident FIFA Sepp Blatter znovuotvoril tému o technológiách po letných MS v Juhoafrickej republike, keď rozhodcovia urobili vážne chyby a poškodili tímy Anglicka a Mexika. Predtým FIFA moderné technológie, ktoré by pomohli arbitrom, odmietala, a to aj po neslávne známom postupovom góle Francúzov v baráži o MS 2010 proti Írsku. Informovala agentúra AP.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies