Federer počas pauzy pracoval na zlepšení fyzických a psychických síl

NETKY.SK • 8 Október 2010, 7:9 • 2 min
Federer počas pauzy pracoval na zlepšení fyzických a psychických síl

Federer počas pauzy pracoval na zlepšení fyzických a psychických síl

slovakia

left justify in out

img

Švajčiarskeho tenistu Rogera Federera neznepokojuje jeho postavenie v rebríčku pred štartom turnaja Masters v Šanghaji. Na ňom sa Federer predstaví po štvortýždňovej pauze.
      Tretí tenista svetového rebríčka ATP uviedol, že v čase, keď bol mimo súťažného kolotoča, pracoval na zlepšení fyzických a psychických síl. "Verím, že keď som v najlepšej forme, môžem zdolať hocikoho," vyhlásil Federer pred novinármi. "Ale je tu niekoľko chlapcov, ktorí hrajú skutočne dobre a pokoriť Rafaela Nadala bude skutočne ťažké," dodal.
      Švajčiar si myslí, že Nadal si zaslúži post svetovej jednotky, keďže tento rok vyhral Roland Garros, Wimbledon a aj US Open. "Očividne je teraz lepší hráč ako pred niekoľkými rokmi, ale to isté platí aj o mne. Aj keď sa postavenie v rebríčku trochu zmenilo, taktiež som mal čas sa zlepšiť," povedal Federer.

Zdroj: TASR/APtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona