EXKLUZÍVNE - REPORTÁŽ: Veľkolepá oslava narodenín! Ego, Miro Jaroš aj Karin Majtánová blahoželali k výročiu Lombardi Fashion House!

NETKY.SK • 8 Jún 2024, 14:15 • 3 min
EXKLUZÍVNE - REPORTÁŽ: Veľkolepá oslava narodenín! Ego, Miro Jaroš aj Karin Majtánová blahoželali k výročiu Lombardi Fashion House!

Netky boli hosťom na veľkolepej párty 10. výročia značky Lombardi Fashion House a 60-tky jej šéfa Jozefa Grondžáka. Módny dizajnér pozval na veľkolepú párty v reštaurácii Bistric v Záhorskej Bystroci stovku hostí. Pozrite si reportáž a blahoželania od rapera Ega, speváka Mira Jaroš, herca Števa Martinoviča, gitaristu Davida Bíleka aj moderátorky Karin Majtánovej! Dozviete sa aj, čo mu darovala herečka Zuzana Haasová aj ktorému hercovi značka Lombardi zachránila svadbu!

slovakia

left justify in out

Lombardi Fashion House je slovenská značka pánskej módy, ktorá si našla pevné miesto na našom trhu. Už 10 rokov sa venuje elegantnej móde, no nezaostáva ani vo voľnočasovej. Kladie dôraz na jedinečnosť, nápaditosť a detail. Nie je tajomstvom, že sa stará o mnohé šatníky slovenských celebrít, rieši ich styling, či pre ne tvorí nápadité modely na mieru. Nádherné kúsky Lombardi Fashion House môžete často vidieť na rôznych prehliadkových mólach doma aj v zahraničí. Jozef Grondžák spolupracuje aj s Jozefom Oklamčákom a jeho Oklamčák Production na súťaži Mister Slovensko. 

Oslavu som si veľmi užil. Som šťastný, že mám okolo seba takýchto ľudí a že som s nimi mohol osláviť druhú30-tku. Som rád, že som vybudoval značku Lombardi, ktorá má po desiatich rokoch na Slovensku zvučné meno. Neplánoval som to, ale podarilo sa to a som za to vďačný,“ vyznal sa Jozef Grondžák.

Lombardi Fashion House má za sebou úspešné módne prehliadky, poradenstvo a styling divadelných a televíznych programov, videoklipov a verejne známych osobností. 

Brácho, želám ti nech si šťastný, pretože to zahŕňa všetko,“ zablahoželal Mistrovi Lombardimu raper Ego.

Herečka a speváčka Zuzana Haasová darovala Jožkovi k narodeninám prekvapivý darček!

Všetky situácie, ktoré som s Jožkom zažila, tak som sa v kuse iba rehotala. Všetky akcie, na ktorých sme sa zišli, sme strávili smiechom. A dúfam, že to tak vydrží. Aj teraz,  keď som mu dala darček, tak sa veľmi smial. Darovali sme mu radiátor, aby mu nebola zima v tom jeho Lombardi Fashion House,“ so smiechom povedala Zuzka Haasová.

Jozef Grondžák zachránil už nejeden ples či dokonca svadbu! V jeho oblekoch sa ženil manžel speváčky Márii Čírovej Marián Kachút aj herec Tomáš Palonder.
 
S Jožkom s apoznám celú večnosť, je to príjemný, inteligentný, talentovaný a krásny človek. Som rád, že sme kamaráti. Nikdy mu nezabudnem, ako mi v deň svadby pomohol a okamžite mi dodal oblek,“ nešetril chválou herec Tomáš Palonder.

Dlhoročnými kamarátmi Jožka Lombardiho sú herec Števo Martinovič či spevák Miro Jaroš. Oblieka aj moderátora Vratka Sirágiho a Juraja Baču.  
 
S Jožkom sa poznáme, odkedy som potreboval oblek. Povedali mi, že je to ten najlepší človek, ktorý mi poradí. Je to zlatý, skvelý človek. Hocičo potrebujem, vždy je pripravený pomôcť. Je priateľský a mám ho veľmi rád,“ prezradil spevák Miro Jaroš.

Ďalším spokojným zákazníkom značky je gitarový virtuóz David Bílek či raper Kali. Na oslave nechýbala ani obľúbená moderátorka Karin Majtánová s manželom.

Jožka si veľmi vážim, pretože je to priateľ, nie kamarát, ale priateľ. Keď som ho požiadala o pomoc, tak nikdy neodriekol. Vždy mi vedel relevantne poradiť, či už sa to týkalo outfitu pre mojich chlapov alebo len tak ľudsky,“ povedala pre Netky Karin Majtánová.

Módny dom Lombardi Fashion House sídli v nových exkluzívnych priestoroch v obchodnom centre TPD na Farského 26 v Bratislave. Viac informácií nájdete na
https://www.facebook.com/lombardifashionhouse
https://www.instagram.com/lombardifashionba/?hl=sk
www.lombardifashion.sk 

 



twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nora Krchňáková
NK Factory, Zdroj foto: Maroš Bednár
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies