Eštok: Nech je dvojkríž na hrudi bližší ako politický dres

NETKY.SK • 10 Jún 2024, 09:09 • 2 min
Eštok: Nech je dvojkríž na hrudi bližší ako politický dres

BRATISLAVA - HLAS plne rešpektuje suverénne rozhodnutie slovenských voličov. Podľa Eštoka je povinnosťou každého európskeho poslanca konať v prospech svojej vlasti a ľudí, ktorí v nej žijú.

slovakia

left justify in out

Predseda strany HLAS garantuje, že ich europoslanec bude dôstojným reprezentantom Slovenskej republiky a jej záujmov. Pevne verí, že sa už vnútropolitický súboj nebude prenášať do Európskeho parlamentu, pretože jeho výsledkom je len hanba alebo priama škoda pre Slovensko.

Eštok poďakoval všetkým voličom za ich účasť, pretože prejavenie svojho politického postoja vo voľbách je jediným možným spôsobom rozvíjania demokratického zriadenia Slovenskej republiky.

"Osobitne však ďakujem všetkým voličom HLASu, že nám umožnili získať v našich prvých európskych voľbách zastúpenie v Európskom parlamente a zaradiť sa tak medzi štyri súčasné parlamentné strany zo siedmich, ktorým sa to podarilo," dodal Eštok. 

 

Poďakovanie zverejnil aj jediný zvolený europoslanec za Hlas - slovenská demokracia, Branislav Ondruš. Povedal, že v europarlamente bude presadzovať priority, o ktorých sa rozprával s občanmi na predvolebných mítingoch.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdrof: FB/Matúš Šutaj Eštok, FB/Braňo Ondruš, Foto: bumm.sk
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies