Českí spoluhráči Demitru z Jaroslavľu do Siene slávy

NETKY.SK • 9 December 2011, 04:35 • 2 min
Českí spoluhráči Demitru z Jaroslavľu do Siene slávy

Českí spoluhráči Demitru z Jaroslavľu do Siene slávy

slovakia

left justify in out

img

Česká hokejová Sieň slávy bude rozšírená ešte v roku 2011 aj o tragicky zosnulých hokejistov Lokomotivu Jaroslavľ. Pred posledným duelom českej reprezentácie na domácom ľade v tomto kalendárnom roku prijmú medzi legendy Jana Marka, Karla Rachůnka, Josefa Vašíčka.
Slávnostná ceremónia sa uskutoční 15. decembra ako sprievodná akcia medzištátneho stretnutia Česká republika - Švédsko, informuje český portál idnes.cz. Okrem bývalých klubových spoluhráčov tragicky zosnulého Slováka Pavla Demitru uvedú do českej Siene slávy aj úspešného trénera Vlastimila Sýkoru a bývalého kanoniera Chomutova a Litvínova Miroslava Kluca.
Česká Sieň slávy vznikla pri príležitosti osláv centenária českého hokeja v roku 2008 a v súčasnosti do nej patrí 101 osobností tohto zimného športu - hokejistov, trénerov, rozhodcov a funkcionárov.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies