Deň narcisov oslovil aj Kanceláriu prezidenta SR

NETKY.SK • 15 Apríl 2011, 12:16 • 2 min
Deň narcisov oslovil aj Kanceláriu prezidenta SR

slovakia

left justify in out

Deň narcisov oslovil aj Kanceláriu prezidenta SR


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

img

Do zbierky pri príležitosti Dňa narcisov prispeli aj zamestnanci prezidentskej kancelárie v Bratislave.
      Prezident Ivan Gašparovič s manželkou Silviou sa do zbierky zapojili taktiež, nestretli sa však s dobrovoľníkmi osobne kvôli dnešnej návšteve prezidentského páru z Talianska. TASR o tom informovala Martina Balleková z Kancelárie prezidenta SR.
      Deň narcisov je jediná verejnoprospešná zbierka Ligy proti rakovine. Po celý deň možno na území Slovenska už po 15. raz stretnúť dobrovoľníkov. Tí ľuďom pripnú na odev kvet narcis - symbol spolupatričnosti a pomoci v boji proti rakovine.

Zdroj: TASR



Autor: Redakcia Netky



Netky
Letné prázdniny o
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND
logo
Copyright © 2025 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies