Danko vyzýva ľudí, aby išli v sobotu voliť

NETKY.SK • 1 November 2017, 19:37 • 2 min
Danko vyzýva ľudí, aby išli v sobotu voliť

BRATISLAVA – Predseda Národnej rady SR Andrej Danko vyzýva na čo najvyššiu volebnú účasť v sobotných voľbách do samosprávnych krajov. Podľa neho majú voľby priamy vplyv na rozhodovanie o tom, ako sa budú naše regióny rozvíjať.

slovakia

left justify in out

Predseda parlamentu Andrej Danko vo svojom stanovisku zároveň zdôraznil, že netreba podceňovať silu a význam vyšších územných celkov. Výzvu Andreja Danka poskytla riaditeľka odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Národnej rady SR Zuzana Čižmáriková.

Danko pripomína, že v sobotu budú rozhodovať ľudia. „Od vás sa bude odvíjať politická moc vo vašom kraji. Rozhodnite sa múdro a zodpovedne. Dajte svoj hlas pre toho, o kom ste presvedčení, že mandát od vás využije na záujem o rozvoj Vášho kraja, o zlepšovanie života v ňom. Dajte hlas tomu, kto má naozajstný záujem o naše Slovensko,“ uvádza predseda parlamentu a dodáva, že len volebnou účasťou môžno ukázať, že voľby do vyšších územných celkov sú dôležité pre celý náš systém, ktorý vplýva na rozvoj Slovenska.

 

Podľa neho nevoliť je právo, ale ísť voliť je zodpovednosť. „Zoberte ju do vlastných rúk. Nízka účasť v týchto voľbách môže v konečnom dôsledku spôsobiť stagnáciu kraja a výrazné zhoršenie príležitostí na podporu prosperity vo vašom okolí,“ zdôrazňuje Andrej Danko a obracia sa aj na mladých voličov.

 

„Nekritizujte svet na sociálnych sieťach, nenechávajte sa manipulovať, ale zoberte zodpovednosť do svojich rúk a choďte voliť. Rozhodnite sa slobodne. Volebný výsledok je nás všetkých," poznamenal s tým, že výsledok týchto volieb sa podpíše na tom, ako a kam sa jednotlivé regióny budú vyvíjať.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
peter bercik
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies