Ronaldo zaväzuje svojich zamestnancov prísnou zmluvou o mlčanlivosti: Toľko rokov po jeho smrti o ňom nesmú hovoriť!

NETKY.SK • 12 November 2018, 11:06 • 2 min
Ronaldo zaväzuje svojich zamestnancov prísnou zmluvou o mlčanlivosti: Toľko rokov po jeho smrti o ňom nesmú hovoriť!

Známy futbalista Cristiano Ronaldo si svoje súkromie prísne stráži. Jeho zamestnanci musia o všetkom mlčať ako hrob!

slovakia

left justify in out

Okolo obľúbeného portugalského futbalistu Cristiana Rolanda sa v poslednom období riešilo viacero káuz, a tak bol veľmi často „na pretrase“ v mnohých svetových médiách. Nedávno prestupoval do nového futbalového klubu, potom šokoval astronomickým prepitným v hoteli a naposledy ho obvinili zo znásilnenia, pričom mal poškodenej zaplatiť za mlčanlivosť.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Momentos ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Cristiano Ronaldo (@cristiano),

Nech je to akokoľvek, určite sa ani jemu, ani jeho rodine nežije príjemne s pocitom, že by sa súkromné záležitosti z ich životov mali riešiť na verejnosti. Preto sa Ronaldo rozhodol pre vec, ktorá mu diskrétnosť všetkých jeho zamestnancov zabezpečí aj desiatky rokov po jeho smrti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mis amores ❤️❤️❤️❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Cristiano Ronaldo (@cristiano),

Každý záujemca o prácu vo futbalistovom sídle po prísnom výberovom konaní musí podpísať špecifickú zmluvu o mlčanlivosti. Ňou sa zaväzuje, že sa nezmieni o žiadnom súkromnom detaile zo života Ronalda ani jeho matky, manželky a detí, a to nielen počas trvajúceho pracovného pomeru, ale dokonca po dobu 70 rokov po smrti posledného z menovaných členov. Pokiaľ by túto dohodu niekto porušil, Cristianovi právnici by mu to nedarovali.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👌👍

Príspevok, ktorý zdieľa Cristiano Ronaldo (@cristiano),

Fanúšikovia na túto skutočnosť reagujú rozporuplne. Pravdou je, že podobné zmluvy sú bežnou praxou aj u iných známych osobností, no takáto doba je naozaj extrémna. Skrýva teda športovec niečo také vážne, čo by ho mohlo raz a navždy kompromitovať?twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies