Chystáte sa do Turecka? Z Bratislavy je priamy let do Istanbulu, pribudne aj Antalya

NETKY.SK • 17 Máj 2024, 12:55 • 2 min
Chystáte sa do Turecka? Z Bratislavy je priamy let do Istanbulu, pribudne aj Antalya

BRATISLAVA - Turecká letecká spoločnosť Pegasus Airlines spustila pravidelnú priamu leteckú linku z Bratislavy do Istanbulu. Od 18. mája pribudne aj pravidelná linka z bratislavského letiska do tureckej Antalye. Informovala o tom hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Veronika Tóthová. Správu priniesla TA3.

slovakia

left justify in out

"Bratislava má vďaka pravidelným letom do Istanbulu spojenie s letiskom, ktoré je hubom - ponúka tak možnosť prestupných spojení do Kapadócie a mnohých ďalších regiónov v Turecku, Kuvajtu, gruzínskeho Tbilisi a ďalších destinácií v rámci siete Pegasus Airlines," oznámil generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Dušan Novota.
 
Do Istanbulu a Antalye sa bude z Bratislavy lietať dvakrát do týždňa. Linka do Istanbulu je celoročná, odlety z Bratislavy sú naplánované v stredy a nedele. Do Antalye sa bude z bratislavského letiska lietať od polovice mája do konca októbra každú stredu a sobotu.

"Ide o našu stú leteckú linku, pričom lety medzi bratislavským letiskom a letiskom Sabihy Gökçenovej v Istanbule budeme prevádzkovať dvakrát týždenne. Spoločnosť Pegasus Airlines považuje za úspech, že môže spojiť tieto dve krajiny pravidelnou priamou linkou a ponúknuť tak jedinečný zážitok pre všetkých, ktorí s nami cestujú," povedal riaditeľ obchodu a leteckého rozvoja Pegasus Airlines Emre Pekesen.
 
Turecká spoločnosť je v poradí ôsmym pravidelným leteckým dopravcom na letisku v Bratislave. Z Letiska M. R. Štefánika bude lietať s lietadlami typu Airbus A320, operatívne Boeing 737-800. Let z Bratislavy na istanbulské letisko Sabiha Gökçen trvá dve a štvrť hodiny.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Ingrid Vrabcová
Zdroj: TA3, Letisko M.R. Štefánika v Bratislave, Foto: Antalya / fischer.sk
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies