Carla Bruniová-Sarkozyová oznámila meno dcéry - Giulia

NETKY.SK • 21 Október 2011, 21:10 • 2 min
Carla Bruniová-Sarkozyová oznámila meno dcéry - Giulia

Carla Bruniová-Sarkozyová oznámila meno dcéry - Giulia - Politika Francúzska prvá dáma Carla Bruniová-Sarkozyová dnes na svojej oficiálnej webovej stránke zverejnila meno, aké dala dcére, ktorú porodila v stredu večer na parížskej klinike svojmu manželovi

slovakia

left justify in out

img

Francúzska prvá dáma Carla Bruniová-Sarkozyová dnes na svojej oficiálnej webovej stránke zverejnila meno, aké dala dcére, ktorú porodila v stredu večer na parížskej klinike svojmu manželovi, prezidentovi Nicolasovi Sarkozymu. Dievčatko sa volá Giulia, informovala stránka www.globalpost.com.
Bruniová-Sarkozyová dodala, že ju "veľmi dojali" všetky blahoželania, ktoré dostala po narodení Giulie.
Druhé krstné meno bábätka nebolo oznámené.
Francúzsky prezident sa dnes ráno prvýkrát oficiálne vyjadril k narodeniu dcéry a odpovedal na otázky novinárov. Uviedol, že jeho manželka sama oznámi meno ich prvého spoločného potomka.
"Darí sa im veľmi dobre," povedal Sarkozy, ktorého citoval francúzsky denník Le Figaro. Z narodenia dieťaťa cíti "veľmi hlbokú radosť, ktorá je o to hlbšia, že je súkromná".
V priebehu dneška sa objavovali rôzne fámy o prípadnom krstnom mene dievčatka - spomínalo sa meno Julia, Dalia či Dahlia.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies