Bratislavskí policajti riešili počas víkendu vandalizmus aj krádež defibrilátora

NETKY.SK • 24 Apríl 2023, 10:20 • 2 min
Bratislavskí policajti riešili počas víkendu vandalizmus aj krádež defibrilátora

BRATISLAVA - Bratislavskí policajti počas víkendu riešili okrem iného aj ukradnutý defibrilátor, vandalov na cintoríne a nezodpovedných vodičov.

slovakia

left justify in out

Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. "Doposiaľ neznámy páchateľ bez použitia násilia otvoril kovovú skrinku umiestnenú na fasáde budovy na Kýčerského ulici, odkiaľ odcudzil defibrilátor," priblížil hovorca s tým, že páchateľ spôsobil škodu zhruba 1679,9 eura. Polícia už začala trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže. Po páchateľovi aj po ukradnutom defiblirátore policajti pátrajú.

 

Vandalizmus a poškodenie miesta posledného odpočinku zaznamenali okresní policajti v Malackách. Neznámy páchateľ poškodil na starom cintoríne náhrobnú dosku a rozbil ju na tri časti. Vznikla tak škoda na majetku vo výške okolo 1000 eur. Polícia už vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu hanobenia miesta posledného odpočinku v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci.

 

Okrem toho policajti v nedeľu (23. 4.) večer v Rusovciach zastavili vodiča, ktorému v dychu namerali 2,71 promile. Szeiff dodal, že 48-ročný vodič bol bezodkladne obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie. "Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia," doplnil hovorca. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies