Bradley Cooper uvažoval pri nakrúcaní Alias nad samovraždou

NETKY.SK • 19 December 2013, 14:22 • 2 min
Bradley Cooper uvažoval pri nakrúcaní Alias nad samovraždou

USA - Postava, ktorú v populárnom seriáli stvárnil, sa totiž postupne z dejovej línie vytrácala a herec hľadal útechu v drogách a alkohole.

slovakia

left justify in out

Americký herec Bradley Cooper počas nakrúcania seriálu Alias (2001 - 2006) pomýšľal na samovraždu. Will Tippin, ktorého stvárňoval, sa totiž stával čoraz menej viditeľným a herec začal zápasiť s alkoholom a drogami. "Pracoval som iba tri dni v týždni. V druhej sezóne som bol však ešte okrajovejší. Potom to prišlo, mal som pocit, že sa chcem zabiť," prezradil 38-ročný herec v rozhovore pre magazín GQ. Napokon vraj požiadal tvorcu seriálu J. J. Abramsa, aby jeho postavu v ďalších epizódach vynechal. "J. J. s tým súhlasil, zrejme by ma aj tak vyhodil," dodal.

Cooper zároveň priznal, že istý čas dokonca plánoval úplne skoncovať s herectvom. Šoubiznisu sa však rozhodol dať ešte jednu šancu a začal si dávať život do poriadku. "Ak by som pokračoval v pití a užívaní drog, zrejme by som sabotoval vlastný život," vysvetlil. Potlačenie zlozvykov sa ukázalo ako dobré rozhodnutie a hercovi sa postupne začalo dariť. "Pracoval som na filmoch, spoznal som sa so Sandrou Bullock a ostatnými týmito ľuďmi. Bol som triezvy a skutočne sám sebou," dodal. 

Bradley Cooper začínal svoju hereckú kariéru v divadle, neskôr získal viacero menších seriálových úloh. Do povedomia verejnosti sa dostal práve vďaka spomínanému seriálu Alias (2001 - 2006). V roku 2005 si zahral po boku Owena Wilsona a Vinca Vaughna v romantickej komédii Ako uloviť družičku. Diváci ho mohli vidieť aj v snímkach Lemra lemravá (2006), Yes man (2008), Vo štvorici po opici (2009), A-Team (2010), Vo štvorici po opici 2 (2011) či v trileri Všemocný (2011). Vlani sa objavil v akčnej komédii Udri a zdrhni, romantickej dráme The Words, krimidráme Za borovicovým hájom a v dramédii Terapia láskou režiséra Davida O. Russella, zatiaľ čo tento rok ho diváci mohli vidieť v komédii Vo štvorici po opici 3. Za herecký výkon v Terapii láskou ho nominovali na Oscara, cenu BAFTA, Screen Actors Guild Award či Zlatý glóbus. 

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies