Bombay Bicycle Club ohlásili pauzu, chcú skúsiť niečo nové

NETKY.SK • 1 Február 2016, 11:09 • 2 min
Bombay Bicycle Club ohlásili pauzu, chcú skúsiť niečo nové

BRATISLAVA - Anglická kapela Bombay Bicycle Club ohlásila pauzu. Kvarteto, ktoré tvoria Jack Steadman, Jamie MacColl, Suren de Saram a Ed Nash, tak urobilo prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

slovakia

left justify in out

"V súčasnosti nerobíme na žiadnej novej hudbe a v najbližšom čase ani nebudeme. Nerozpadáme sa, ale po desiatich rokoch hrania, pričom od 16 sme nerobili nič iné, sme si mysleli, že je čas, aby každý z nás skúsil niečo iné. Jack a Ed pracujú na svojich nových albumoch. Jamie spravil dokument pre Radio 1 o protest songoch, vrátil sa do školy a pokúša sa preniknúť do sveta hudobného manažmentu. Suren hrá na bicích s každým, kto má to šťastie si s ním zahrať a takisto od neho očakávame sólový džezový album," uviedli muzikanti.


Kapela Bombay Bicycle Club sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 2005. Debutový album I Had the Blues But I Shook Them Loose im vyšiel v júli 2009. O rok vydali ďalší počin Flaws, po ktorom nasledovali A Different Kind of Fix (2011) a So Long, See You Tomorrow (2014), pričom všetky tri posledné menované nahrávky sa dostali do top 10 UK Chartu. Na konte majú aj tri EP či single ako Ivy & Gold, Shuffle, Luna alebo Feel.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies