Barbora Švidraňová sa vracia do Búrlivého vína

NETKY.SK • 5 Marec 2015, 09:13 • 2 min
Barbora Švidraňová sa vracia do Búrlivého vína

BRATISLAVA - Slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová sa po niekoľkomesačnej prestávke vracia do markizáckeho seriálu Búrlivé víno.

slovakia

left justify in out

Dvadsaťšesťročná Žilinčanka v seriáli od jeho začiatku stvárňovala zákernú mrchu a zlatokopku Karin Kučerovú. Pred štartom piatej sezóny však televízia informovala, že s mladou herečkou spoluprácu ukončuje, nakoľko príbeh Karin sa už nemá dejovo kam posunúť. Napriek tomu sa však Švidraňová v seriáli čoskoro opäť objaví. Tvorcovia dokonca v súvislosti s jej postavou chystajú hneď niekoľko noviniek. „Barbora v seriáli veľmi chýbala, preto sa rozhodli ju do deja opäť vrátiť. Karin bude teda opäť jednou z hlavných postáv Búrlivého vína,“ informovala agentúru SITA PR manažérka TV Markíza Ivana Pôbišová.

 

Pôvabná červenovláska nakrúca už dva týždne a podľa informácií agentúry SITA sa na obrazovkách objaví zhruba v polovici marca. Diváci ju budú opäť vídať najmä v spoločnosti obľúbeného herca Mariána Mitaša alias Michala Oláha, talentovaného neurochirurga a obávaného intrigána, ktorého do deja vrátili tiež len nedávno. Karin Kučerová bude znova jeho hlavnou spojkou.

 

Počas seriálovej prestávky sa mladá herečka venovala predovšetkým hudbe. So svojím hereckým kolegom Milom Kráľom, ktorý sa zhodou okolností do populárneho seriálu vrátil tento týždeň, pokrstili debutový album Milo Kráľ Band a o pár dní spolu vyrážajú na koncertné turné, v rámci ktorého navštívia päť slovenských miest.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies