Arsenal: Szczesny po šiestich týždňoch opäť trénuje
LONDÝN – Brankár Arsenalu Wojciech Szczesny už opäť trénuje a bude trénerovi k dispozícii pred víkendovým ligovým zápasom proti Manchestru United.
Gunners sa v sobotu popoludní predstavia na Old Trafforde a budú chcieť nadviazať na víťazstvo proti QPR z uplynulého víkendu.
Szczesny v septembri v zápase proti Southamptonu utrpel zranenie členka a bol mimo hru po dobu šiestich týždňov.
Jeho miesto v bráne Arsenalu zaujal Talian Vito Mannone, ale jeho výkony sú nepresvedčivé. Brankárska dvojka, Lukasz Fabianski, je mimo hru po dobu troch mesiacov s poškodeným väzivom.
Zatiaľ sa Szczesného sezóna nevyvíja podľa jeho prianí, keď doteraz nastúpil iba v dvoch zápasoch, z ktorých jeden okorenil kiksom, vďaka ktorému sa Southamptonu podarilo zaznamenať čestný úspech v debakli na Emirates Stadium.
Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies