Ak sa výstavba NFŠ nepohne vpred, R.Frimmel sa obáva vzniku smetiska

NETKY.SK • 13 Október 2010, 7:26 • 2 min
Ak sa výstavba NFŠ nepohne vpred, R.Frimmel sa obáva vzniku smetiska

Ak sa výstavba NFŠ nepohne vpred, R.Frimmel sa obáva vzniku smetiska

slovakia

left justify in out

img

Ak sa výstavba Národného futbalového štadióna na mieste arény Slovana nepohne čo najskôr vpred, starosta mestskej časti (MČ) Bratislava-Nové Mesto Richard Frimmel sa obáva, že na tomto mieste, v centre MČ vznikne smetisko.
"Bude to raj pre bezdomovcov, potkanov, bude to veľký problém," pokračoval Frimmel. Možnú budúcu situáciu so starým futbalovým štadiónom Slovana Bratislava porovnal s bývalými kúpeľmi Centrál pri Trnavskom mýte v Bratislave, ktoré roky chátrali. V súčasnosti má na ich mieste vyrásť moderná zástavba.
Starosta Frimmel, ktorý je tiež krajským poslancom, nebude už kandidovať v novembrových komunálnych voľbách. "Aj keď už nebudem vo funkcii, budem sa snažiť cez svojich známych, priateľov, aby som na túto vec upozorňoval, aby sa riešenie našlo," povedal s tým, že v médiách sa ako budúci investor objavuje záujemca zo Švajčiarska alebo domáci podnikateľský systém na čele s podnikateľom Ivanom Kmotríkom. Ako v septembri informovali médiá, Kmotrík vyhlásil, že na Tehelnom poli, kde je slovanistický štadión, postaví nový futbalový štadión.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona