25-ročný muž vykradol šesť rodinných domov, polícia ho obvinila

NETKY.SK • 29.05 • Čítanie 2 min

SPIŠSKÉ PODHRADIE - Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade obvinil 25 ročného muža z mesta Krompachy, z trestného činu porušovania domovej slobody spáchaného v súbehu s trestným činom krádeže. Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

slovakia

left justify in out

V období  mesiacov apríl a máj tohto roku, "navštívil" páchateľ šesť rodinných domov v Spišskom Podhradí. Využil, že domy neboli uzamknuté a vošiel dnu. Z domov bral predovšetkým elektroniku,  peniaze,  zlaté  šperky a  mobilné telefóny. Predbežná výška škody, ktorá vznikla majiteľom domov krádežou vecí, bola vyčíslená na 2 000 eur.  

 

Polícia vyšetrovaním zistila osobu podozrivú zo spáchania týchto skutkov, ktorá bola následne zadržaná. Pri osobnej prehliadke  bola u 25 ročného muža nájdená finančná hotovosť ako aj predmety zo žltého kovu. Po vykonaní procesných úkonov bolo mužovi vznesené obvinenie z uvedených skutkov. Okresným vyšetrovateľ bol spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor

Jeseň
JESEŇ SKONČÍ O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona