Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
27. apr. 2017Jaroslav
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky

Je nás vidieť

Naše aktivity

She´s Mercedes v Trenčíne: Deň pre ženy s dotykom luxusu

Z článku: V meste módy sa v nedeľu (9.10) uskutočnil luxusný, ženský deň s bohatým programom. Kozmetické a vlasové štúdiá, módne a šperkárske ateliéry sa starali o ženskú krásu pod záštitou nadčasovej legendy Mercedes-Benz.....(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázok

She´s Mercedes: Luxusná dámska jazda v Banskej Bystrici

Z článku: Vo štvrtok večer (6.10) sa v Banskej Bystrici uskutočnil pre vybraných hostí nádherný večierok s názvom She´s Mercedes v znamení jedinečnej jazdy hviezdneho štýlu, luxusu, inovácie a výnimočnej estetiky.....(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázok

FOTO Netky.sk hlavným sponzorom talentovej show pre nadané deti

Z článku: Na talentovej show sa mohli zúčastniť deti rôznych vekových kategórii a ukázať nám všetkým čo ich baví a aký majú talent. Okrem talentovaných detí sa na show zúčastnili aj zaujímaví hostia, ktorí svoj talent predviedli na profesionálnej úrovni....(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázok

STRONG FEST 2016 už túto sobotu v Trnave!

Z článku: V sobotu 30. júla sa na „Andelskom námestí v Trnave“ (pri obchodno - športovom centre CITY ARENA) koná prvý ročník medzinárodného festivalu silových športov pod názvom STRONG FEST....(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázokNa STRONG FESTE 2016 súťažili pretekári zo 6 štátov

Z článku: TRNAVA – Festival silových športov v Trnave priniesol nielen rekordné výkony ale aj rekordnú účasť.....(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázokNa trenčianskom hrade sa budú opäť konať hradné slávnosti

Z článku: TRENČÍN – Tento rok sa na Trenčianskom hrade budú už po 23-krát hradné slávnosti. Tie návštevníkov zoberú naspäť do 16.storočia....(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázokGALANTAFEST nie je iba o zábave ale aj o pomoci

Z článku: GALANTA - Myšlienka usporiadať GALANTAFEST vznikla v roku 2008 a za 9 rokov sa nám spoločne s MsKS podarilo vytvoriť podujatie, ktoré má svoju tradíciu a je obyvateľmi mesta Galanta očakávané...(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázokFOTO GALANTAFEST nielen ľudí zabavil, ale aj pomohol tým v núdzi

Z článku: GALANTA - Minulú sobotu 9.júla sa na Nádvorí neogotického kaštieľa v Galante konal už 9.ročník obľúbeného festivalu GALANTAFEST...(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázokFOTO a VIDEO Nitriansky Agrokomplex sa zmenil na detský svet

Z článku: Tento víkend sa v nitrianskom výstavisku Agrokomplex konal už druhý ročník 1.detského festivalu a veľtrhu. Deti sa naozaj bavili a netky.sk boli toho súčasťou........(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázokJozef Oklamčák prijal do Elitného klubu "levov" nových členov, Barboru Švidraňovú, Petra Kozáčka, Libušu Kollárovú a Petra Vinceho

Z článku: SLÁDKOVIČOVO - Elitný klub Československého leva - Oklamčák Show Sport Team sa rozrástol o ďalších členov........(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázokOklamčákovho Leva podporili legendy Vencel, Pivarník, Laiferová aj Skrúcaný

Z článku: Pri príležitosti 40. výročia víťazstva československej futbalovej reprezentácie na Majstrovstvách Európy sa uskutočnil v týchto dňoch špeciálny futbalový zápas medzi domácim mužstvom NETKY.sk a ČESKOSLOVENSKÝM LEVOM- Oklamčák show sport teamom.......(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

obrázokNáš tím Netky.sk si zmeral svoje sily proti osobnostiam z Československého leva: Afterpárty sa potiahla až do pondelka

Z článku: SLÁDKOVIČOVO – Pri príležitosti 40. výročia víťazstva československej futbalovej reprezentácie na Majstrovstvách Európy a Dňa otcov si najmodernejší spravodajský portál netky.sk pripravil špeciálny futbalový zápas......(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)Radi pomáhame: Deti z Vyšných Hágov si užili vodný raj

Z článku: Tak ako v minulosti, aj tento rok deti z najvyššie položenej materskej školy na Slovensku - vo Vyšných Hágoch – absolvovali pravidelný plavecký výcvik.....(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)V meste módy nastala Módna revolúcia

Z článku: V trenčianskom Piano clube sa v piatok večer konala módna šou pod názvom Módna revolúcia - Fashion show 2016, ktorú zorganizovalo Trenčianske osvetové stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja....(celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)Majstrovstvá Slovenska mužov a žien v boxe pod záštitou Tomiho Kida v Galante

Z článku: Trojdňový sviatok Slovenského boxu bude zavŕšený veľkolepým galavečerom v nedeľu. Predstaví sa viac ako 70 boxerov z celého Slovenska ktorý budú po losovaní svojich súperov vyradovaný v prvej fáze bojov. Každý zo zápasníkov strávi v ringu 3x3 minúty za predpokladu, že zápas nebude ukončený skôr. Boxovať sa bude v 13tich kategóriách. Pre víťazov sú pripravené hodnotné ceny od partnerov a organizátorov podujatia ako napríklad darčekové poukážky na nákup oblečenia či elektronika... (celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)Najtvrdší šport na svete v Nitre: V klietke sa opäť stretli gladiátori

Z článku: NITRA – Túto sobotu do mestskej športovej haly v Nitre opäť zavítali novodobí gladiátori. Zápasníci MMA sa totiž opäť postavili proti sebe na piatom ročníku galavečeru Fight Of Gladiators, ktorý organizuje domáci klub Gracie Barra Pitbull Nitra.

Hlavnou témou večera bolo Slovensko vs. Česko. Divákov na úvod naštartoval známy komik Marek Fučo, alias Mariňák a rapper Strapo... (celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)Jozef Oklamčák pripravil megažúrku desaťročia – Jozefovská párty 2016.

Z článku: BRATISLAVA - Reštaurácia GARDEN, ale i Bratislava, zažila v týchto dňoch najväčšiu žúrku za posledných 20 rokov. Najväčšiu párty desaťročia, pod názvom 30+30 - JOZEFOVSKÁ PÁRTY 2016, pre vyše 250 svojich najbližších priateľov a kamarátov, pripravil zakladateľ súťaže krásy MISS SLOVENSKO a hudobnej ankety SLOVENSKÝ SLÁVIK a v súčasnosti prezident ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA JOZEF OKLAMČÁK.

Ženy, krevety, šunka, prasiatka, torty a množstvo kvalitného alkoholu, nevynímajúc 12 hviezdičkovú METAXU, či Jozefovskú vodku, vyše 700 litrov Jozefovského tokajského, bieleho a červeného vína a vyše 180 kg Jozefovskej klobásy, 2000 zákuskov, 1000 energetických nápojov KILLER a NETKY, ale i 500 litrov "minerálnych vôd" z Brusna.... (celý článok sa zobrazí po kliknutí na fotografiu)

Miss Netky.sk 2016. Kliknite na obrázok pre zobrazenie videozáznamov.ČIERNY BROD – V sobotu 15.júna 2013 sa v obci Čierny Brod konal už XII. ročník súťaže vo varení gulášu, ktorá opäť prilákala mnoho návštevníkov a súťažných tímov, samozrejme sme nechýbali ani my. Táto súťaž má v obci už mnohoročnú tradíciu a preto sme sa pár otázok spýtali jedného z hlavných organizátorov, sponzora miestneho futbalového oddielu FC Čierny Brod, pána Róberta Ódora a starostu obce, Ing. Pavla Nagya.

Viac TU.Jozef Oklamčák, zakladateľ a organizátor súťaže krásy Miss Slovensko a hudobnej ankety Slovenský Slávik, zároveň prezident Československého leva - OSST, už tradične každý rok organizuje najväčšiu, najpompéznejšiu a najpopulárnejšiu akciu roka - JOZEFOVSKÚ PÁRTY. Podujatie pripravuje Jozef Oklamčák pri príležitostí svojich menín, kde pozýva svojich najbližších priateľov, kamarátov a obchodných partnerov. Rovnako aj v tomto roku sa na Jozefovskej párty 2015, zišlo niekoľko desiatok známych osobnosti, podnikateľov a ľudí zo showbiznisu.

Viac TU.Nekompromisný súboj medzi tímami NETKY.SK a ČESKOSLOVENSKÝM LEVOM - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAMOM

SLÁDKOVIČOVO - V Sládkovičove sa konal exhibičný futbalový zápas pri príležitosti 39. výročia, zisku titulu MAJSTRA EURÓPY v roku 1976 Československou reprezentáciou. Proti sebe sa postavili mužstvá NETKY TEAM & COMPANY a Oklamčákov ČESKOSLOVENSKÝ LEV.

Za domácich nastúpili osobnosti, ktoré nominoval majiteľ Netky.sk Peter Vince. V bráne nastúpil majster Slovenska v kickboxe Roman Kalina, v poli sa objavili okrem iných aj zápasník MMA a majster asociácie Bellator Attila Végh, bývalý slovenský reprezentant vo futbale Kamil Kopúnek, primátor mesta Sládkovičovo Ing. Anton Szabó, zástupca primátora Alexander Bende, bývalý hráč Lokomotívy Košice a autor najrýchlejšieho hetriku v slovenskej lige Štefan Kysela a bývalý hráč Interu Bratislava Radovan Piši.

Viac TU.

VIDEO V Nitre opäť bojovali gladiátori
NITRA - Siedmeho marca sa mestská športová hala v Nitre naplnila opäť veľkým množstvom fanúšikov bojových športov. Domáci klub Gracie Barra Pitbull Nitra úspešne zorganizoval už štvrtý ročník akcie Fight Of Gladiators.

Viac TU.

Nekompromisný súboj medzi tímami NETKY.SK a ČESKOSLOVENSKÝM LEVOM
V Sládkovičove sa konal exhibičný futbalový zápas pri príležitosti 39. výročia, zisku titulu MAJSTRA EURÓPY v roku 1976 Československou reprezentáciou. Proti sebe sa postavili mužstvá NETKY TEAM & COMPANY a Oklamčákov ČESKOSLOVENSKÝ LEV.

Viac TU.

loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok