Článok

Najužitočnejším hráčom sa stal Kane, v All-Star tíme nefiguruje ani jeden Švajčiar

• 21.05
  • 08:57

Kodaň - Za najužitočnejšieho hráča 82. hokejových majstrovstiev sveta vyhlásili v nedeľu v Kodani Patricka Kanea z USA. Autora 20 kanadských bodov (8+12) určil za MVP direktoriát turnaja.

Článok

VIDEO Švédi získali titul, Švajčiarov zdolali až po nájazdoch

• 20.05
  • 23:20

KODAŇ - Hokejisti Švédska si vybojovali zlaté medaily na majstrovstvách sveta v Dánsku. V nedeľňajšom finále zdolali prekvapenie turnaja Švajčiarsko 3:2 až po predĺžení a nájazdoch a obhájili vlaňajší titul. Pre "tre kronor" je to celkovo jedenáste zlato z MS, na konte majú aj 19 strieborných medailí a 17 bronzových.

Článok

VIDEO Hráči USA zdolali Kanadu a získali prvú medailu od roku 2015

• 20.05
  • 19:08

KODAŇ - Hokejisti USA si vybojovali bronzové medaily na majstrovstvách sveta v Dánsku. V nedeľňajšom severoamerickom derby zdolali Kanadu 4:1 a získali prvý cenný kov od roku 2015, keď skončili tiež tretí.

Článok

Švédsko vyhralo nad USA 6:0

• 19.05
  • 19:29

KODAŇ - Hokejisti Švédska sa stali prvými finalistami MS v Dánsku. V prvom semifinálovom zápase deklasovali tím USA 6:0 a v nedeľnom finále sa pokúsia o obhajobu titulu.

Článok

Zranený Schwartz už Kanaďanom nepomôže

• 19.05
  • 11:09

KODAŇ - Kanadská hokejová reprezentácia sa bude musieť v závere MS v Dánsku zaobísť bez Jadena Schwartza, ktorého vyradilo z hry bližšie nešpecifikované zranenie v hornej časti tela.

Článok

VIDEO Švédi sa natrápili, ale úlohu favorita potvrdili

• 18.05
  • 08:19

KODAŇ - Hokejisti Švédska splnili úlohu favorita a vo štvrťfinálovom zápase na MS v Dánsku zdolali Lotyšsko 3:2. Na víťazstvo sa však nečakane nadreli a rozhodli o ňom až v tretej tretine. Obranca Oliver Ekman-Larsson strelil víťazný gól v 47. minúte. Švédi sa v sobotnom semifinále v Kodani stretnú s tímom USA, ktorý vo štvrťfinále zdolal Česko 3:2. Pre Lotyšov sa šampionát skončil.

Článok

VIDEO Švajčiari tromi gólmi za 235 sekúnd šokovali Fínov a po piatich rokoch sú v semifinále

• 18.05
  • 08:09

HERNING - Hokejisti Švajčiarska šokovali favorizovaných reprezentantov Fínska a postúpili do semifinále majstrovstiev sveta 2018 v Dánsku. "Helvéti" triumfovali nad severanmi tesne 3:2, víťazstvo stanovili v priebehu 235 sekúnd v druhej tretine, keď strelili tri góly. Švajčiari sa medzi štvoricu najlepších prebojovali znovu po piatich rokoch, v sobotňajšom semifinále nastúpia proti Kanade.

Článok

Rusko prehralo s Kanadou: Drámu rozhodol O'Reilly

• 17.05
  • 18:58

KODAŇ - Kanadskí hokejisti postúpili do semifinále MS. Vo štvrtkovom dramatickom štvrťfinálovom dueli v Kodani zdolali Rusko 5:4 po predĺžení a štvrtý rok za sebou sa prebojovali medzi najlepšie kvarteto. V súboji o postup do finále narazia na postupujúceho z herninského duelu Fínsko - Švajčiarsko (20.15).