VIDEO Zamestnanec Arsenalu sa takto tešil z víťazstva proti Manchestru City

NETKY.SK • 23 December 2015, 19:04 • 2 min

LONDÝN – Na internete sa objavilo brilantné video, ktoré zachytáva niekoho z personálu Arsenalu, ako sa spontánne raduje z víťazstva nad tímom Manchestru City.

Neidentifikovaný zamestnanec londýnskeho futbalového klubu bol zachytený kamerou, ako cez polčasovú prestávku beží cez tunel do šatní a spontánne sa teší z vedenia Arsenalu (vo videu od času 1:48). V tých chvíľach viedol Arsenal nad Manchestrom City 2-0.

Skóre zápasu otvoril Theo Walcott, keď sa presadil v 33.minúte zápasu a na 2-0 zvyšol v nadstavenom čase prvého polčasu Olivier Giroud. Presne toľko stačilo k detskej radosti dospelého jedinca, ktorý svoje nadšenie dával jasne najavo.

Za hostí znížil Yaya Touré v 82. minúte, ale Arsenal už udržal vedenie a vytrval v boji o majstrovský titul Premier League.