Záložník Soumah skóroval za Guineu, ktorá napokon podľahla DR Kongo

NETKY.SK • 15 November 2016, 17:03 • 2 min

CONAKRY - Opora futbalového Slovana Bratislava Seydouba Soumah skóroval za Guineu proti DR Kongo v zápase tretej fázy africkej časti kvalifikácie o postup na MS 2018.

V 23. minúte nedeľňajšieho stretnutia A-skupiny otvoril skóre premeneným pokutovým kopom, ale jeho tím po zmene strán dvakrát inkasoval a napokon prehral 1:2.

Pre 25-ročného ofenzívneho záložníka išlo o siedmy gól v sedemnástom dueli za národný tím, pripomenul web Slovana. Soumah pobudol na trávniku do 65. minúty.

Guinea je bez bodu na 3. priečke štvorčlennej tabuľky za šesťbodovou dvojicou DR Kongo, Tunisko; naprázdno dosiaľ vyšla aj posledná Líbya.