WTA Wu-chan: Cibulková neuspela v 1. kole dvojhry

NETKY.SK • 28 September 2015, 09:26 • 2 min

WU-CHAN - Účinkovanie slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej na turnaji WTA Premier na tvrdom povrchu v čínskom Wu-chane sa skončilo už v 1. kole dvojhry.

Nad sily zverenky trénera Mateja Liptáka bola v pondelkovom stretnutí rovnako nenasadená Američanka Madison Brenglová, ktorá za 112 minút zvíťazila 6:3, 6:4. Cibulková za prvé kolo zinkasuje 6885 dolárov a jeden bod do rebríčka.

Výsledok pondelkového stretnutia 1. kola dvojhry na turnaji WTA Premier Dongfeng Motor Wuhan Open v čínskom Wu-chane (dotácia 2 513 000 USD, tvrdý povrch):