Wozniacka zdolala Schiavoneovú, postúpila do semifinále

NETKY.SK • 29 Október 2010, 07:26 • 2 min

Dánska tenistka Caroline Wozniacka sa po víťazstve 3:6, 6:1, 6:1 nad Taliankou Francescou Schiavoneovou prebojovala do semifinále MS WTA Tour v katarskej Dauhe.
      Svetová jednotka sa po prehre s piatou nasadenou Samanthou Stosurovou rehabilitovala triumfom napriek tomu, že v prvom sete pokračovala v nevýraznom výkone z predošlého duelu. V ďalších dvoch setoch však už jasne dominovala, keď súperke v zostávajúcom priebehu zápasu dovolila uhrať len dva gemy a zabezpečila si tak účasť medzi elitným kvartetom.
      "Súperka hrala v prvom sete naozaj dobre. Potom som sa snažila hrať agresívnejšie, čo v konečnom dôsledku aj pomohlo," uviedla 20-ročná Dánka.