Višňovský asistoval, no jeho Anaheim prehral s Vancouvrom 4:5 pp a sn

NETKY.SK • 9 December 2010, 08:44 • 2 min

V piatich nočných zápasoch zámorskej NHL sa do bodových štatistík zapísal jediný slovenský hokejista. Ľubomír Višňovský zaznamenal jednu asistenciu, no jeho Anaheim prehral na ľade Vancouveru 4:5 po predĺžení a samostatných nájazdoch. Rovnakú prehru utŕžila aj Philadelphia na vlastnom ľade od San Jose. Slovenský obranca Andrej Meszároš v drese domácich strávil na ľade viac ako 23 minút a na súperovho brankára vyslal štyri strelecké pokusy. Z víťazstva sa tešil Tomáš Kopecký s Chicagom, ktoré zdolalo Dallas 5:3.