Villarreal doma remizoval s FC Barcelona 1:1

NETKY.SK • 9 Január 2017, 08:17 • 2 min

MADRID - V záverečnom nedeľňajšom zápase 17. kola španielskej futbalovej La Ligy remizoval majster FC Barcelona na pôde Villarrealu 1:1.

Tretiu ligovú prehru "Barcy" v sezóne odvrátil v 90. minúte Lionell Messi utešenou strelou z priameho kopu, domáci viedli od začiatku druhého polčasu po góle 25-ročného talianskeho útočníka Nicolu Sansoneho.

Katalánci sú na treťom mieste, na vedúci Real Madrid strácajú päť bodov, "biely balet" má zápas k dobru.

V prvom zápase dňa remizoval Athletic Bilbao s Alavesom 0:0. V súboji tímov z dolnej časti tabuľky zvíťazil Betis Sevilla nad Leganes 2:0 vďaka presným zásahom Rubena Castra a striedajúceho Cristiana Picciniho.

Celta Vigo prerušila trojzápasovú sériu bez výhry, keď zdolala Malagu 3:1. Domáci po siedmom triumfe v sezóne poskočili v tabuľke na deviate miesto.