Béla
Bugár

Zuzana
Čapútová

Eduard
Chmelár

Štefan
Harabin

Marian
Kotleba

Milan
Krajniak

František
Mikloško

Rober
Mistrík

Róber
Švec

Bohumila
Tauchmannová

Juraj
Zábojník

Maroš
Šefčovič

Ivan
Zuzula

Jozef
Menyhárt

Martin
Daňo
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Jozef Oklamčák a jeho aktivity
18. feb. 2019Jaromír
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Jozef Oklamčák a jeho aktivity. Otvorte časovú os udalostí.
ČESKOSLOVENSKÝ LEV - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAM oslavoval narodeniny
ČESKOSLOVENSKÝ LEV - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAM oslavoval narodeniny
20.10.2015 14:39 Osobnosti
VIDEO Oklamčákov "LEV" oslavoval narodeniny vyše týždňa
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
20.10.2015 14:39 Osobnosti

VIDEO Oklamčákov "LEV" oslavoval narodeniny vyše týždňaBRATISLAVA - ČESKOSLOVENSKÝ LEV - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAM, i napriek množstvu športových a spoločenských aktivít, ktoré v poslednom období realizoval, nezabudol si pripomenúť a osláviť, aj výročie svojho vzniku a to už vo svojom novootvorenom klube ČIERNA STUDŇA v Starom meste, na Sedlárskej ul. v centre Bratislavy.


Na narodeninovej oslave, za prítomností významných osobnosti kultúry, športu a spoločenského života, nechýbala dobrá zábava a výborná gastronómia.  Súčasťou pompéznych osláv bol aj ohňostroj a narodeninová torta, ktorú za prítomnosti prezidenta "levov" JOZEFA OKLAMČÁKA krájali noví členovia zoskupenia, humorista OLIVER ANDRÁSY, moderátor TV MARKÍZA PETER VARÍNSKY, zápasník a majster sveta a Európy ATTILA VÉGH a tanečník, kaskadér, dablér a herec MAKO HINDY. Oslavu organizoval a moderoval, riaditeľ pre kultúru a zábavu a zároveň autor hymny "levov" spevák IGOR KMEŤO.

 

Samozrejme, že narodenín sa okrem iných zúčastnili aj stabilný členovia ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAMU a jeho dlhodobí podporovatelia. Medzi nimi nechýbal, ani výkonný riaditeľ VLADIMÍR JIMBO NÉMETH, spevák  PAVOL DRAPÁK, karatista ROMAN VOLÁK, saxofonista PAVOL GREKSA, ale i DAVID GREKSA, IVAN DUCKO, JAROSLAV PARÁK, naše modelky, "levice" NINA RIHOVÁ a ŠÁRKA MOHORKOVÁ,  či majiteľ Netky.sk PETER VINCE a mnoho ďalších podnikateľov.

 

Oslava trvala výše týždňa a jej záver sa uskutočnil na HOLIDAY PARTY v Trnave, aj za prítomnosti ďalších členov, herečky JANKY VALOCKEJ,  JANKY HUBINSKEJ, majstra sveta v thaiboxe VLADIMÍRA MORAVČÍKA, futbalových brankárov IVANA MALJARA, MICHALA MICHALEKA, hokejistu BRAŇA JÁNOŠA. majiteľa ČESKEJ MISS PETRA KOZÁČKA a najnovšieho člena "levov" speváka MICHALA DAVIDA. Ale podporiť "levov" prišiel okrem iných, aj choreograf a režisér JANKO ĎUROVČÍK a podnikateľ a znalec pekných žien BORIS KOLLÁR.

 

Ako pre Netky.sk povedal prezident ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA Jozef OKLAMČÁK „narodeninová oslava dopadla podľa mojich predstav a hodnotenie našej činnosti nechám na čitateľov tohto portálu, nech si pozrú náš WEB:  www.ceskoslovenskylev.com  alebo FACEBOOK: Československý LEV - Oklamčák show sport team a urobia si vlastný názor. Chcem však upozorniť všetkých, že naše zoskupenie ČESKOSLOVENSKÝ LEV - OKLAMČÁK SHOW SPORT TEAM, nemá nič spoločné s OBČIANSKYM ZDRUŽENÍM Československý lev so sídlom v Malých Bielicach. Náš team a naši členovia pracujú a sú zoskupení pod kapitálovou obchodnou spoločnosťou ČESKOSLOVENSKÝ LEV s.r.o. so sídlom v Bratislave."

 

Pokiaľ chcete vedieť viac pozerajte video z narodeninovej oslavy (zdroj: Bonario Pictures):

 reklama


Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR

Foto:  David GreksaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok