VIDEO Hráči PSG príležitosť dostať sa na čelo tabuľky nevyužili, prehrali so zachraňujúcim sa tímom

NETKY.SK • 15 Marec 2021, 10:06 • 2 min

Francúzsky klub Paríž St. Germain premrhal šancu dostať sa na čelo tabuľky domácej ligy.

V 29. kole prehrali francúzski šampióni s outsiderom z Nantes 1:2, a to aj napriek tomu, že PSG hralo na domácom Parc des Princes.  Parížania sa ujali vedenia  v 42. minútezásluhou nemeckého krídelníka Juliana Draxlera. Zachraňujúcim sa "kanárikom" sa však v druhom polčase podarilo otočiť nepriaznivý vývoj, a to vďaka Muanimu a Simonivi.

V úvodnom zápase nedeľňajšieho programu remizoval Nimes s Montpellierom 1:1. Sedemzápasovú šnúru bez výhry prerušil Stade Rennes, ktorý vyhral nad Štrasburgom 1:0.

Rovnakú negatívnu sériu ukončili aj hráči Girondins Bordeaux, ktorí zvíťazili na ihrisku posledného tímu tabuľky Dijonu 3:1. V šlágri kola remizovalo prvé AS Monaco s lídrom OSC Lille 0:0.