VIDEO Gerald Green si sám prihral o dosku a zasmečoval

NETKY.SK • 1 December 2014, 12:51 • 2 min

PHOENIX - Gerald Green z Phoenixu v nedeľu znova demonštroval, že patrí medzi absolútnu smečiarsku smotánku basketbalovej NBA - a pridal aj čosi navyše.

Sedem minút pred koncom prvého polčasu stretnutia proti Orlandu (90:93) sa v jednej chvíli ocitol na šestke tiesnený súperom a už nemohol driblovať, ale vynašiel sa. Dvadsaťosemročný strieľajúci rozohrávač sa otočil okolo obrancu, loptu si sám prihral o dosku a zapichol ju do koša. Z ťažko individuálne riešiteľnej situácie sa stala jedna z najkrajších akcií večera.