Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Boli sme pri tom
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Boli sme pri tom. Otvorte časovú os udalostí.
Igor Bukovský je aj vášnivým športovcom
Igor Bukovský je aj vášnivým športovcom
19.10.2017 13:37 Relax
VIDEO Bukovský: Superpotraviny máme aj na Slovensku, nemusíme ich dovážať až z Amazonského pralesa
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
19.10.2017 13:37 Relax

VIDEO Bukovský: Superpotraviny máme aj na Slovensku, nemusíme ich dovážať až z Amazonského pralesaBRATISLAVA – Slováci si pomaly, ale isto začínajú hľadať cestu k pohybu a zdravému spôsobu života. Môže za to pravdepodobne kombinácia viacerých faktorov, ako napríklad všadeprítomná hektika, neadekvátny príjem potravy alebo nástrahy civilizačných ochorení. Igor Bukovský je nielen uznávaný odborník na výživu, ale aj vášnivý športovec. Okrem behu a tenisu je jeho srdcovou záležitosťou najmä plávanie.


Tento týždeň pokrstil svoju novú publikáciu Bežec a lyžica, určenú pre každého kto pravidelne športuje (alebo uvažuje nad touto myšlienkou), a chcel by zefektívniť a optimalizovať svoje stravovacie návyky pred výkonom, počas výkonu, či ako súčasť regenerácie. Spoluautorkou knihy je nutricionistka a vytrvalostná bežkyňa Ivana Mesárošová. Krstnými rodičmi bol zlatý olympijský medailista Matej Tóth a herečka Gabriela Mihalčínová Marcinková.

 

FOTO+VIDEO Herečka Gabika Marcinková sa nezdá! Problémy jej nerobí thajský box ani odbehnutie maratónu

 

"Končí sa doba internetu a nepodpísaných a neoverených informácii," uviedol na krste Igor Bukovský. Autor mnohých publikácií naznačil, že nie všetky informácie dostupné na webových stránkach pochádzajú z dôveryhodných zdrojov. Bežný laik sa môže preto ťažšie na internete orientovať a selektovať odborné informácie.

 

"Dôležité je, aby si bežci uvedomili, že to nie je iba o behaní. Som za to, keď behanie robí radosť, ale zároveň, keď už behám, malo by to mať aj nejaký efekt, či už výkonnostný, alebo zdravotný. Zdravou výživou, zásadami zdravého stravovania môžu ľudia behať s väčšou radosťou a dosahovať lepšie výsledky," uviedol krstný otec Matej Tóth, ktorý ku zdravému stravovaniu vedie aj svoje dve dcérky. 

 reklama


reklama


Zdroj: netky RB

Foto:  netky MBNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok