VIDEO Barcelona zdolala Real Madrid

NETKY.SK • 27 Október 2013, 09:01 • 2 min

MADRID - Za FC Barcelonu skórovali Neymar a Alexis Sanchez.

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v prvom tohtosezónnom "El Clásico" na vlastnom štadióne Nou Camp nad Realom Madrid 2:1.

Domáci sa ujali vedenia v 19. minúte zásluhou brazílskeho útočníka Neymara a po 78. minútach pridal druhý gól Alexis Sanchez. Hostia sa zmohli len na zmiernenie skóre, keď sa v prvej minúte nadstaveného času presadil Jese Rodriguez.

Barcelona si vďaka triumfu udržala prvú priečku v tabuľke najvyššej súťaže a taktiež neporaziteľnosť. Katalánci z desiatich ligových duelov prebiehajúcej sezóny deväťkrát vyhrali, raz remizovali a na konte majú 28 bodov. Real figuruje s 22 na tretej priečke.

Celta Vigo triumfovala v sobotňajšom zápase 10. kola španielskej ligy na ihrisku Malagy vysoko 5:0.